მოსწავლეებისთვის და ბაკალავრის სტუდენტებისათვის (22 წლის ჩათვლით) – 25% ფასდაკლება
დასწრება შესაძლებელი იქნება ონლაინ ფორმატში
დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით: 0322 15 15 40
ლელა მაჩაიძე - სერტიფიცირებული პროექტის მართვის პროფესიონალი (PMP)
ბიზნესის ადმინისტრირების მაგისტრი (MBA)
ბიზნეს ურთიერთობების მენეჯმენტის პროფესიონალი (BRMP) და პროფესიონალი Scrum Master (PSM)
მას ასევე აქვს ჯორჯ ვაშინგტონის უნივერსიტეტის მაგისტრის სერთიფიკატი პროექტების მენეჯმენტში და არის Erickson Coaching International-ის კურსდამთავრებული.
18 წლის განმავლობაში, სხვადასხვა სექტორში ხელმძღვანელობდა ათობით პროექტს, მონაწილეობდა 320 მილიონ აშშ დოლარზე მეტი ღირებულების ინიციატივების მართვაში ქვეყნის მასშტაბით.
ის სპეციალიზირებულია პროდუქტის განვითარებაში, ინოვაციური ინიციატივების და კაპიტალური პროექტების განხორციელებაში. 10 წლის განმავლობაში იყო რიჩარდ ლუგარის სახელობის საზოგადოებრივი ჯანდაცვის კვლევითი ცენტრის (ლაბორატორიის), მისი ზონალური დიაგნოსტიკური ლაბორატორიების და საველე სადგურების კონცეპტის, დიზაინის, მშენებლობა-აღჭურვის, შენობების ექსპლუატაციაში გაშვების, პერსონალის უნარების და შესაძლებლობების, ორგანიზაციული განვითარების პროგრამის დირექტორის მოადგილე.
საჯარო, კერძო და სამოქალაქო სექტორების 2500-ზე მეტი მენეჯერისთვის ქართულ და ინგლისურ ენებზე ჩატარებული აქვს პროექტის ოპერაციების, პროექტის მონიტორინგის და კონტროლის, რისკების მართვის და ცვლილებების მართვის 1000-ზე მეტი ტრენინგი.
როგორც ბიზნეს კონსულტანტი ლელა მუშაობდა მსოფლიოს წამყვან კორპორაციებთან. მისი სპეციალიზაციაა პროგრამისა და პროექტის მენეჯმენტი, მონიტორინგის/კონტროლის სისტემის შემუშავება და ვალიდაცია, პროცედურისა და სისტემების შემუშავება და დანერგვა, სტრატეგიული და სამოქმედო გეგმის შემუშავება. ლელას აქვს პროექტის მართვის კომპანიების მსოფლიო ათეულში შემავალ კორპორაციებთან Bechtel და CH2MHILL მუშაობის გამოცდილება მაღალ მენეჯერულ თანამდებობებზე.